מיכל המדליקה

מיכל המדליקה

הייתי אז בן 16 ורק באמת התעניינתי בספורט. מיכל הייתה בת אותו גיל וטובה במתמטיקה, כך שבאותו ערב, כשהורי לא היו בקונצרט, היא הגיעה אלי הביתה לעזור בשיעורי הבית. ישבה על המיטה, הבחינה במגזין פורנו רך של אבי שחילצתי מהסל. "האם אתה נהנה להתנודד?" היא שאלה. הייתי ביישן אבל הייתי צריך להודות שכן, ואז היא שאלה אם היא יכולה לראות אותי עושה את זה. מפתיע את עצמי הוצאתי את הזין, נשכבתי על המיטה והתחלתי ללטף אותו. היא התבוננה בעניין ועד מהרה ראתה שטות של אנשים נובעים מהזין שלי. היא ניקתה אותי בזהירות בכמה רקמות ושאלה אם היא יכולה לגעת בזין שנפול עכשיו.

מעולם לא הייתי עם ילדה וההתרגשות הייתה מדהימה. היא התחילה ללטף אותי כמו שעשיתי בעבר, ותוך כמה דקות זרקתי עוד לבוא על כל בטני. שוב היא התחייבה עם הרקמות ושאלה אם אני רוצה לגעת בה. איך יכולתי לסרב? היא משכה את חצאיתה הקצרה עד מותניה ופתחה את רגליה וחשפה את תחתוניה הלבנים. היא הניחה את ידי על המפשעה שלה. הופתעתי מכיוון שהיא הייתה רטובה מאוד וחשבתי שהיא השתינה את עצמה. ברור שהיא נהנתה מזה עם הרעשים שהשמיעה. אחרי כמה דקות היא שאלה אותי אם אני רוצה לעשות את זה. היא הסירה את תחתוניה ונשכבה על המיטה ברגליה פתוחות לרווחה. היא אמרה לי לטפס למעלה ולעשות את מה שקראתי במגזין, ממש בדיוק כמו נערות ליווי בבאר שבע.

העלייה העליונה הייתה קלה, אבל לא מצאתי את הכוס שלה עם הזין שלי. אחרי התפתלות ניכרת ועזרה מידה הייתי בתוכה. התחושה הייתה נפלאה ולא יכולתי שלא להתרחק במהירות. הגעתי שוב תוך שניות שנכנסתי אליה. כל מה שרציתי לעשות עכשיו זה לישון, אבל היא ביטלה את חולצתה והרימה את ציציה מתוך החזייה שלה ושמה עליהם את ידי. עד אז התכווצתי בתוכה אבל עכשיו הדברים התחילו לקרות שוב. הזין שלי שוב היה קשה והתחלתי לנוע לאט בתוכה. הפעם לקחתי את הדברים קצת יותר לאט וכנראה הצלחתי לדפוק אותה כחמש דקות לפני שהגעתי שוב. רק אחרי שהיא עזבה הבנתי שזו לא הייתה הפעם הראשונה שלה.